ANIMACIJA

Dobrodošli  v športni svet domišljije, kjer je vse mogoče!

“Otroška duša je čista kot bel papir, na katerega mi pišemo, zato pazimo kaj in kako pišemo. Otroška duša je tako mehka, nežna, zato bodimo z njimi v prijateljskih odnosih z veliko ljubezni, brez katere ne gre. Ljubezen je moč.” (Ljudske misli)

Praznujemo rojstne dneve
Preživljamo športne počitniške dni
Ustvarjamo gimnastične predstave “Rdeča kapica malo drugače”
Zabavamo se na Pižama Zabavah

Športno preživljamo rojstne in počitniške dneve. Naredimo veliko skokov v penice, skokov na veliki prožni ponjavi, delamo prevale, stoje in se kotalimo. Včasih se po strmem “toboganu” spuščamo v morje polno pen, kjer moramo čim prej preplavati na drug konec, kjer nas čaka razburkano morje. Poskakujemo na kitajskem zidu in se borimo proti zlobnežem, katere z lahkoto premagamo.

Igramo se na prostem: igrišče, sneg, dvorišče. Kepamo se, oblivamo z vodo, lovimo in skrivamo. Včasih pa samo s kredami ustvarjamo.

Obiščejo nas vrhunske telovadke, olimpijke Teja Belak, Adela Šajn in Mojca Mavrič.

V našem društvu zaživi brezmejna otroška domišljija!