Prijavnica

POČITNIŠKI DNEVI 2019 – poletje     Število mest je omejeno!

Kam na počitnice? (klikni)

GD ZELENA JAMA je ena sama!!! (klikni)

Opis nepozabnega, neverjetnega in edinstvenega počitniškega tedna. Oglejte si filme:

#najboljše #počitnice v mestu – GD Zelena jama je ena sama V TELOVADNICI

#najboljše #počitnice v mestu – GD Zelena jama je ena sama NA VLAKU

#najboljše #počitnice v mestu – GD Zelena jama je ena sama PUSTOLOVSKI PARK GEOSS

#najboljše #počitnice v mestu – GD Zelena jama je ena sama V VODI in NA JEZERU

Na počitnicah (klikni) bo veliko akcije, gibanja, vse kar je za otroke dobro, česar si želijo, kar hočejo! To so IGRE!!! … na prostem, zabava z vodo v prevročih poletnih dneh, učenje akrobatike in gimnastike, skoki v veliko (ogromno) jamo polno penic, judo prijemi z Judo klubom Sokol, izlet v naravo v pustolovski park, kjer bodo plezali in plezali, se spuščali in dvigovali…. Pripravite se, čakajo nas nepozabne športne počitnice!

Otroške športne počitnice imamo v naslednjih TERMINIH, od 7.30 – 16.30 ure:

junij
1. termin 26.6 – 28.6. (3. dnevi)

julij
2. termin 1.7. – 5. 7.

julij / avgust
3. termin 29. 7.- 2. 8.

avgust
4. termin 26. 8. – 30. 8.

Naše počitnice so namenjene otrokom od 6 do 15 leta.

Pridružite se najboljšim počitnicam v mestu!
PRIHOD: od 07.30 – 09.00 ure!
ODHOD: do 15.00 – 16.30 ure!
Organiziran: zajtrk, kosilo + dve malici (sadje in voda – v jedilnici na voljo cel dan)

Cenik POČITNIŠKO VARSTVO

člani

5 dni    115,00 €
4 dnevi    110,00 €
3 dnevi     90,00 €
2 dni      60,00 €
1 dan      30,00 €  *           *

*  Vstopnina v GEOSS – pustolovski park, na bazene in druge plačljive ustanove, ni vključena v ceno počitniškega varstva!

KJE:
Gimnastično društvo ZELENA JAMA
Pokopališka 35

Število mest je omejeno! Prijave sprejemamo do zapolnitve prostih mest!
Rezervacijo si lahko zagotovite s klicem na 040 592 691, nato izpolnjeno in podpisano Prijavnico pošljite po e-pošti na naslov:

Podlaga za PRIJAVO in REZERVACIJO MESTA je IZPOLNJENA PRIJAVNICA (priloga e-sporočila). Po prejemu IZPOLNJENE PRIJAVNICE vam bomo po e-pošti poslali e-račun na Vaš e-naslov.

V primeru prenizkega števila prijavljenih si pridržujemo pravico do odpovedi Športnega počitniškega varstva.

Here you can create the content that will be used within the module.