GIMNASTIČNO DRUŠTVO ZELENA JAMA

Select Page

REZULTATI 2015

 

MEMORIAL “LAZA KRSTIĆ IN MARICA DŽELATOVIĆ”, Novi Sad, Srbija, 5. in 6. 12. 2015

deklice

kadetinje

mladinke

članice

ekipno

 

DRŽAVNO PRVENSTVO, Ruše, 28.-29. 11. 2015

1. – mednarodna stopnja, KAD, MLE in ČLE

 

MEMORIAL JANA GAJDOŠE, Brno, Češka, 21. 11. 2015

rezultati

 

45. MALEJEV MEMORIAL, Ljubljana, 21. 11. 2015

1. do 5. stopnja

OLYMPIC HOPES CUP LIBEREC, Liberec, Češka, 7. 11. 2015

mladinke

 

24. POKAL ŠIŠKE, Ljubljana, 7. 11. 2015

1. do mednarodne stopnje

46. SVETOVNO PRVENSTVO, Glasgow, Velika Britanija, 23. 10. – 1. 11. 2015

mnogoboj

kvalifikacije preskok

kvalifikacije bradlja

kvalifikacije gred

kvalifikacije parter

43. HOLYJEV MEMORIAL, Brežice, 25. 10. 2015

1. – 5. stopnja

VITKOVICE CUP 2015, Ostrava, Češka, 24. 10. 2015

kadetinje

 

MEMORIAL CIRILA HOČEVARJA – akrobatika, Maribor, 17. 10. 2015

članice

 

48. ŠALAMUNOV MEMORIAL, Maribor, 11. 10. 2015

mnogoboj MLE, ČLE

finale po orodjih MLADINKE

finale po orodjih ČLANICE

 

POKAL ŠD STUDENCI, Maribor, 10. 10. 2015

5. stopnja

6. stopnja

7. stopnja

 

7th HUNGARIAN GRAND PRIX, Szombathely, Madžarska, 25. – 27. 9. 2015

kvalifikacije mnogoboj

kvalifikacije preskok

kvalifikacije bradlja

kvalifikacije gred

kvalifikacije parter

finale preskok

finale bradlja

finale gred

finale parter

2. TURNIR SV. MIHOVILA, Šibenik, Hrvaška, 27. 9. 2015

mlajše juniorke in juniorke

 

GRAND PRIX OSIJEK 2015, Osijek, Hrvaška, 17. – 20. 9. 2015

kvalifikacije preskok

kvalifikacije bradlja

kvalifikacije gred

kvalifikacije parter

finale preskok

finale bradlja

finale gred

finale parter

13th EUROPEAN YOUTH OLYMPIC FESTIVAL, Tbilisi, Gruzija, 26. 7. – 1. 8. 2015

ekipno

mnogoboj

 

POKAL SLOVENIJE, Novo mesto, 6. – 7. 6. 2015

1. stopnja

2. stopnja

3. stopnja

4. stopnja

5. stopnja

6. stopnja

7. stopnja

nacionalna stopnja

kadetinje

-preskok -bradlja -gred -parter

mladinke

-preskok -bradlja -gred -parter

članice

-preskok -bradlja -gred -parter

ZELENA JAMA OPEN, Ljubljana, 30. 5. 2015

mnogoboj, ekipno/individual and team results

Pojasnilo – Pri ekipnih rezultatih je spremenjen vrstni red in sicer: ekipa CSKA je zasedla 4. mesto, saj ji je bila od skupnega seštevka zaradi različnih dresov v ekipi odvzeta ena točka. 3. mesto je tako zasedla ekipa Tolworth Gym Club 2.

Explanation – In the team results team CSKA took 4th place – because of non identical leotards, team result was reduced for 1 point. Team Tolworth Gym Club 2 was 3rd.

PRVENSTVENA TEKMA ZELENE JAME 2015, Ljubljana, 30. 5. 2015

1. stopnja

2. stopnja

3. stopnja

4. stopnja

4. stopnja 13+

5. stopnja

6. stopnja

7. stopnja

nacionalna stopnja

 

FIG WORLD CHALLENGE CUP ANADIA, Anadia, Portugalska, 21. – 24. 5. 2015

kvalifikacije preskok

kvalifikacije bradlja

kvalifikacije gred

kvalifikacije parter

finale preskok

finale bradlja

 

29. POKAL RUŠ, Ruše, 16. 5. 2015

4. stopnja

4. stopnja 13+

5. stopnja

6. stopnja

7. stopnja

FIG WORLD CHALLANGE CUP VARNA, Varna, Bulgarija, 7. -9. 5. 2015

kvalifikacije preskok

kvalifikacije bradlja

kvalifikacije gred

kvalifikacije parter

finale preskok

20. POKAL KOPRA, Koper, 9. 5. 2015

1. stopnja

2. stopnja

3. stopnja

 

5. SAVA KUP, Sremska Mitrovica, Srbija, 25. 4. 2015

III. kategorija / letnik 2000/2001

5. OTROŠKE ŠPORTNE IGRE, Konya, Turčija, 19. – 24. 4. 2015

mnogoboj

EVROPSKO PRVENSTVO, Montpellier, Francija, 13. – 19. 4. 2015

kvalifikacije mnogoboj

kvalifikacije preskok

kvalifikacije bradlja

kvalifikacije gred

kvalifikacije parter

finale preskok

 

DRŽAVNO PRVENSTVO V SKOKIH NA VELIKI PROŽNI PONJAVI, Ljubljana, 18. 4. 2015

starejše deklice

 

DRUŠTVENA TEKMA, Ljubljana, 10.4.2015

1. stopnja

2. stopnja

3. stopnja

4. stopnja

4. stopnja 13+

5. stopnja

6. stopnja

7. stopnja

nacionalna stopnja

mednarodna stopnja

kadetinja

1. PREGLEDNA TEKMA ZA EYOF 2015, Ljubljana, 4. 4. 2015

mladinke

11. WORLD CHALLENGE CUP LJUBLJANA, Ljubljana, 3. – 5. 4. 2015

kvalifikacije preskok

kvalifikacije bradlja

kvalifikacije gred

kvalifikacije parter

finale preskok

finale bradlja

8. FIG GYMNASTICS WORLD CHALLENGE CUP DOHA, Doha, Katar, 25. – 27. 3. 2015

kvalifikacije preskok

kvalifikacije bradlja

kvalifikacije gred

kvalifikacije parter

finale preskok

39. WORLD CHALLENGE CUP COTTBUS, Cottbus ,Nemčija, 19. – 22. 3. 2015

kvalifikacije preskok

kvalifikacije bradlja

kvalifikacije gred

kvalifikacije parter

finale preskok

finale bradlja