GIMNASTIČNO DRUŠTVO ZELENA JAMA

Select Page

REZULTATI 2016

 

DRŽAVNO PRVENSTVO, Novo mesto, 10. – 11. 12. 2016

od 1. do nacionalne stopnje, mladinke, članice

MEMORIAL “LAZA KRSTIĆA in MARICE DŽELATOVIĆ”, Novi Sad, Srbija, 2. – 4. 12. 2016

starejše deklice, kadetinje in mladinke

46. MALEJEV MEMORIAL, Ljubljana, 3. 12. 2016

1. – 5. stopnja

 

MEMORIAL JANA GAJDOŠA, Brno, Češka, 19. 11. 2016

kadetinje

 

25. POKAL ŠIŠKE, Ljubljana, 12. 11. 2016

1. stopnja ekipno do 8. let nad 8. let

2. stopnja ekipno do 9. let nad 9. let

3. stopnja ekipno do 10. let nad 10. let

4. stopnja ekipno posamezno 4. st. 13+

5. stopnja ekipno posamezno

6. stopnja ekipno posamezno

7. stopnja ekipno posamezno

Mladinke preskok bradlja gred parter

rezultati

 

49. ŠALAMUNOV MEMORIAL, Maribor, 23.10. 20166

DEKLICE

preskok bradlja gred parter

MLADINKE

preskok bradlja gred parter

POKAL ŠD STUDENCI, Maribor, 22. 10. 2016

1. stopnja ekipno do 8. let nad 8. let

2. stopnja ekipno posamezno

3. stopnja do 10. let nad 10. let

4. stopnja ekipno posamezno

5. stopnja posamezno

6. stopnja ekipno posamezno

7. stopnja ekipno posamezno

Mladinke

SVETOVNI POKAL, Szombathely, Madžarska, 7. – 9. 10. 2016..

kvalifikacije preskok

kvalifikacije gred

finale preskok

finale gred

3. TURNIR SV. MIHOVILA, Šibenik, Hrvaška, 25. 9. 2016

Deklice, Kadetinje, Mladinke in Članice

31. POLETNE OLIMPIJSKE IGRE, Rio de Janeiro, Brazilija, 6. – 21. 8. 2016

kvalifikacije preskok

SVETOVNI POKAL, Anadia, Portugalska, 23. – 26. 6. 2016

kvalifikacije preskok

kvalifikacije gred

finale preskok

finale gred

EVROPSKO PRVENSTVO in MLADINSKO EVROPSKO PRVENSTVO, Bern, Švica, 1. – 5. 6. 2016

ČLE kvalifikacije preskok

ČLE kvalifikacije gred

ČLE finale preskok

MLE ekipno

MLE posamezno

 

POKAL SLOVENIJE, Ljubljana, 22. 5. 2016

1. do 7.stopnja, nacionalna stopnja, MLE in ČLE

 

SVETOVNI POKAL, Varna, Bolgarija, 12. – 15. 5. 2016

kvalifikacije preskok

kvalifikacije bradlja

kvalifikacije gred

finale preskok

finale bradlja

 

POKAL KOPRA, Koper, 15. 5. 2016

1. stopnja ekipno do 8. let nad 8. let

2. stopnja ekipno do 9. let nad 9. let

3. stopnja ekipno do 10. let nad 10. let

4. stopnja ekipno posamezno

5. stopnja ekipno posamezno

6. stopnja ekipno posamezno

7. stopnja posamezno

14. ZELENA JAMA OPEN, Ljubljana, 7. 5. 2016

ekipno

posamezno

 

PRVENSTVO ZELENE JAME, Ljubljana, 7. 5. 2016

1. stopnja ekipno do 8. let nad 8. let

2. stopnja ekipno do 9. let nad 9. let

3. stopnja ekipno do 10. let nad 10. let

4. stopnja ekipno posamezno

4. stopnja 13+

5. stopnja ekipno posamezno

6. stopnja ekipno posamezno

7. stopnja ekipno posamezno

članice

 

SVETOVNI POKAL, Osijek, Hrvaška, 28. 4. – 1. 5. 2016

kvalifikacije preskok

kvalifikacije gred

kvalifikacije parter

finala

 

19. ATILLA PINTER MEMORIAL, Innsbruck, Avstrija, 23. 4. 2016

mladinke

 

DRUŠTVENO TEKMOVANJE – rekreacija, Ljubljana, 19. 4. 2016

dečki, mlajše in starejše deklice

 

PREDOLIMPIJSKI TURNIR, Rio de Janeiro, Brazilija, 16. – 24. 4. 2016

kvalifikacije mnogoboj

seznam udeleženk na OI 2016

 

SVETOVNI POKAL, Ljubljana, Slovenija, 8. – 10. 4. 2016

kvalifikacije preskok

kvalifikacije bradlja

kvalifikacije gred

kvalifikacije parter

finale preskok

finale bradlja

finale gred

finale parter

22. MATOLAY ELEK MEMORIAL, Kiskunfélegyháza, Madžarska, 1. – 3. 4. 2016

MLADINKE mnogoboj

 

SVETOVNI POKAL, Cottbus, Nemčija, 31. 3 – 3. 4. 2016

kvalifikacije preskok

kvalifikacije bradlja

kvalifikacije gred

kvalifikacije parter

finale preskok

finale gred

DRUŠTVENO TEKMOVANJE, Zelena jama – Ljubljana, 25. 3. 2016

1. – mednarodna stopnja

 

SVETOVNI POKAL, Doha, Katar, 24. – 26. 3. 2016

kvalifikacije preskok

kvalifikacije bradlja

kvalifikacije gred

kvalifikacije parter

finale preskok

MEDNARODNI TURNIR, Jesolo, Italija, 18. 3. – 20. 3. 2016

MLADINKE mnogoboj

finale preskok

SVETOVNI POKAL, Baku, Azerbajdžan, 18. – 22. 2. 2016

kvalifikacije preskok

kvalifikacije gred

kvalifikacije parter

finale preskok