Vrhunska gimnastika

Gimnastično društvo ZELENA JAMA je vodilna slovenska organizacija pri vzgoji mladih tekmovalk, ki se ob rednih vsakodnevnih treningih uvrščajo v sam vrh slovenske gimnastike, na svetovna in evropska prvenstva.

VZGAJAMO OLIMPIJKE!
Najuspešnejše društvo na področju ženske športne gimnastike.
V Sloveniji smo leta 2012 praznovali 60-letnico.

Olimpijke našega društva:

TEJA BELAK, 2016 Rio, trener Andrej MAVRIČ
ADELA ŠAJN, 2008 Peking, trener Silvo MARINČIČ
MOJCA MAVRIČ, 2000 Sydney, trener Jože MAVRIČ
MARIJA TEŽAK, 1972 Muchen. trener Jože MAVRIČ

Veliki uspehi naših telovadk in profesionalnih trenerjev na svetovnih pokalih v letih od 2011 – 2016:

4 zlate medalje
13 srebrnih medalj
10 bronastih medalj
49 uvrstitev od 4 – 8 mesta (finale svetovnega pokala)

Za uspešno delovanje in dosego ciljev potrebujemo dober strokovni kader, predvsem pa dobre pogoje za dosego vrhunskih rezultatov.

Profesionalni trener ANDREJ MAVRIČ, nagrajenec leta 2015 Mesta Ljubljane, srebrni in zlati nagrajenec Olimpijskega komiteja Slovenije za uspehe Teje Belak in Gimnastične zveze Slovenije.

Profesionalni trener SILVO MARINČIČ. Profesionalni trener MOJCA MAVRIČ, ki je tudi mednarodna sodnica. Leta 2017 je opravila INTERKONTINENTALNI MEDNARODNI SODNIŠKI IZPIT z ODLIKO. Profesionalni trener NATAŠA RETELJ.