Danes, ponedeljek, 24. 6., je v Minsk na 2. Evropske igre odpotovala reprezentanca ženske športne gimnastike. Andrej Mavrič trener in selektor je s pripravo svojih telovadk zadovoljen. Vse telovadke so pripravljene in odločno sledijo cilju. Tjaša Kysselef se bo za najboljši rezultat borila v mnogoboju. Teja Belak bo svojo odličnost pokazala na preskoku in dvovišinski bradlji. Adela Šajn bo pokazala vse svoje adute na parterju, kjer je na zadnjem Svetovnem pokalu v Kopru osvojila odlično bronasto medaljo, nastopila bo tudi na gredi.

Telovadke, ki bodo na 2. Evropskih igrah v Minsku zastopale barve Slovenije, so članice Gimnastičnega društva Zelena jama, prav tako je glavni trener društva tudi selektor članske ženske reprezentance.

Telovadkam želimo čim več športne sreče! Naj pokažejo kaj zmorejo!

Vzgajamo ljudi! Skupaj zmoremo več! Skupaj zmoremo vse!

GD ZELENA JAMA, FB in INSTAGRAM @gdzelenajama, info@gimzj-drustvo.si        070 796 207