Novoletna zabava je bila veliko presenečenje za vse obiskovalce in udeležence tradicionalne novoletne zabave uspešnega telovadnega društva GD Zelena jama. Telovadke so uprizorile tekmovanje na olimpijskih igrah. Gimnastična predstava je bila odlično presenečenje za vse. Ob gledanju je čudovita glasbena podlaga (uradne himne z kar štirih olimpijskih iger, Munchen, Sydney, Peking in Rio, katerih udeleženke so bile članice GD Zelena jama), podkrepila čustvenih zanos vseh nas. Prižgali so baklo, ki sta jo nosili najboljši telovadki GD Zelena jama olimpijka Teja Belak in Tjaša Kysselef. Olimpijka Adela Šajn pa seje odlično odrezala v moderatorski vlogi in vodila celotni večerni program. Nekateri si nismo mogli pomagati – potočili smo tudi par solzic.
Čestitke vsem telovadkam, da so prikazale tekmovanje na olimpijskih igrah.