Pretekli vikend, 26. in 27. 5., so se v Osijeku zbrale najboljše telovadke in telovadci na svetovnem pokalu v ženski in moški športni gimnastiki.
Naša Tjaša Kysselef je bila srebrna! Stala je, na zmagovalnem odru, ob sami legendi ženske športne gimnastike Oksani Chusovitini. Tretje mesto je osvojila rusinja Trykina.
Tjaša v težki konkurenci je s tretjo oceno iz kvalifikacij, v finalnem nastopu še izboljšala in tako osvojila odlično drugo mesto. Ob vprašanju: “Kako se počuti, ko je zmagovalni oder že rutina in ne presenečenje!?” je odgovorila, “…da je vedno znova presenečena, ko stopi na zmagovalni oder in da ima vsaka medalja svoj spomin!”

V našem društvu smo ponosni na odlične nastope Tjaše Kysselef in delo našega izvrstnega trenerja Andreja Mavriča.

www.gimzj-drustvo.si
info@gimzj-drustvo.si