Od 22.junija do 1.julija 2018 bodo v španski Tarragoni XVIII Sredozemske igre na katerih bo nastopila tudi slovenska reprezentanca.
Naslednji teden se bo na pot proti Španiji odpravila najštevilčnejša reprezentanca Slovenije za Sredozemske igre do sedaj. Letošnja odprava bo skupaj štela kar 260 članov, od tega bo 179 športnikov (88 moških in 91 žensk).
 
S ponosom obveščamo, da se bo XVIII Sredozemskih iger 2018 udeležilo pet slovenskih telovadk, v ženski športni gimnastiki, pod vodstvom najuspešnejšega slovenskega trenerja zadnjega desetletja v ženski športni gimnastiki, Andreja Mavriča in njegove kolegice Nataše Retelj. Vse telovadke so članice Gimnastičnega društva Zelena jama, Teja Belak (OI Rio 2016), Tjaša Kysselef, Adela Šajni (OI Peking 2008), Lucija Hribar in debitantka Judita Zabukovec. 
 
Več o zgodovini in drugih zanimivih dejstvih si lahko ogledate in spremljate na uradni strani TARRAGONA 2018 (klikni). Na naši Facebook strani @gdzelenajama in Instagramu GD Zelena jama lahko spremljate tekmovanje naših petih superDam.
 
#neverStop #dreaming